A Ford Fiesta ST lett a Kelley Blue Book szerint 2017 legalacsonyabb költségű sportos kompaktja

In auto, hír

A Kelley Blue Book idén is megvizsgálta gazdasági szempontból az autókat az USA-ban. Ebben a versenyben nyert a Ford kis hot hatche az 5 évre vetített tulajdonosi költségeket tekintve.

A Fiesta ST 6 sebességes manuális váltóval, 1,6-os 16 szelepes turbos EcoBoost négyhengeresével lett a leggazdaságosabb sportos kompakt. A díj elbírálásakor az első öt éveben veszik figyelembe az üzemanyag, hitel és biztosítási, fenntartási és szervíz és egyéb költségeket.

A rengeteg kategóriát szemezgetve a szintén 5 éves költséget tekintve a kis kompaktok között a Chevy Spark nyert, de például a legjobb vételnek az összes kategóriát figyelembe véve a Honda Civic számít.

You may also read!

rally 2022 felfedezettje

Egy álmot élek meg!

Tegnap volt az Érd Arénában a Magyar Rally Országos Bajnokság 2022 Díjkiosztó Ünnepsége, ahol kategóriádban 3. helyen zártad a

Read More...
olcsóbb üzemanyag

Szerdától ismét csökkennek az üzemanyagárak

A novemberi hónap utolsó napján is csökkennek a hazai üzemanyagárak. A beszerzési árat tekintve a benzin bruttó 11 forinttal