Retro Majális szépségverseny – Lezárult a szavazás!

In veterán
Retro Majális szépségverseny

Nagyon köszönjük mindenkinek, aki szavazott! Így eldőlt, hogy melyik autóval és tulajdonosával készül idén bemutató cikk és videó. Elég szoros volt a verseny, és ahogy eldőlni látszott, ki fog győzni, kicsit aggódtam, mivel a vezetését egyre növelő autó gazdájának nem volt meg az elérhetősége. Ekkor viszont jött az email, amiben Józsi közölte elérhetőségét.

Tehát az ötödik helyezett a gyönyörű Moszkvics lett:

Negyedik helyezett az általam nagyon kedvelt Wartburg 312:

Harmadik helyen az extravagáns Lancia 2000 Coupe végzett:

A második helyet a tűzpiros Skoda 1000 MB szerezte meg:

Az idei Retro Majális Autós Szépségverseny győztese a gyönyörű és igen-igen sportos autó legenda, a Porsche 911 SC!!!

Tehát következik az egyeztetés a tulajdonossal, a rendkívül segítőkész Józseffel, majd elkészítjük a bemutató cikket. Nagy izgalommal várom, persze reménykedem, hogy majd ki is próbálhatom a Porsche-t! Hiszen ebben Palitól le vagyok maradva. 🙂

You may also read!

gokart

Kezdődik az Európa-bajnokság

Gender Tamás Junior számára elkezdődött a 2024-es FIA Gokart Európa-bajnokság.   Összesen 48 ország 200 versenyzője indul a héten. A Valenciában,

Read More...
Toyota 2600000 km

A Toyota, amely 2,6 millió kilométernél ment nyugdíjba

Tizenhat év alatt hétszer tette meg a Föld és a Hold közötti távolságot egy Toyota pickup az Egyesült Államokban,

Peugeot E-5008

Premier előtti pillantás az új Peugeot E-5008-ra

Az új Peugeot E-5008 egy exkluzív videóban mutatja meg magát először. A kategóriák felett álló nagy elektromos SUV gáláns helykínálatot,